ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Wyniki wyszukiwania

język angielski

Australia

kursy angielskiego Sydney

Navitas, Sydney »

Posiadamy trzy ośrodki w różnych rejonach tego fascynującego miasta, jakim jest Sydney.
Bondi Junction Campus mieści się w południowo- wschodniej części miasta w pobliżu słynnej z widoków i życia nocnego Bondi Beach.
Manly Campus zlokalizowany jest w turystycznym resorcie Manly, cieszącym się sławą najlepszego w Australii… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


Irlandia

kursy angielskiego Cork

Cork English College, Cork »

Szkoła położona jest w centrum Cork, nad brzegiem rzeki Lee, skąd rozpościera się piękna panorama miasta, zaś wszelkie atrakcje – sklepy, puby, restauracje i kluby są w zasięgu krótkiego spaceru.
Szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy, która została zmodernizowana na potrzeby nowoczesnej szkoły językowej. Sale lekcyjne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, rezydencja


kursy angielskiego Dublin

Alpha College, Dublin Broadstone »

Szkoła znajduje się w samym centrum Dublina, skąd blisko do O’Connell Street i wszystkich atrakcji miasta – ulic handlowych, kin, pubów, restauracji,
teatrów, galerii i zabytków. Ulica, przy której mieści się szkoła oraz interesujące centrum Jamesa Joyce’a, to jedna z najlepiej zachowanych ulic w stylu gregoriańskim, która… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

Centre of English Studies, Dublin Dame St »

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Dublina, blisko takich atrakcji jak Trinity College i Dublin Castle. Nietrudno tu także o miejsca, w których spędzić można wyjątkowy wieczór ze znajomymi. Po drugiej stronie ulicy znajduje się zarówno urocza kawiarnia, jak i tradycyjny irlandzki pub Foggy Dew, w którym skosztować można… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik

Horner School of English, Dublin »

Szkoła usytuowana jest w samym centrum miasta - zaledwie kilkanaście minut spacerem od Trinity College i słynnej dzielnicy pubów Temple Bar.
W pobliżu szkoły jest także wiele terenów zielonych - w tym słynny St.Stephen's Green i Merrion Square - idealnych dla osób lubiących aktywny tryb życia. W szkole gościmy co roku studentów z… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik, rezydencja

IH Dublin, Dublin Foley St. »

IH Dublin to duża międzynarodowa szkoła oferująca wysokiej jakości szkolenia językowe. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum Dublina w bezpośrednim sąsiedztwie licznych kawiarenek, restauracji oraz słynnego Trinity College Dublin. Wszystkie sale lekcyjne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Do użytku studentów oddana… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Galway

Galway Cultural Institute, Galway »

Szkoła położona jest nad brzegiem Atlantyku, a z jej okien roztacza się wspaniały widok na ocean i odległe wzgórza wyspy Aran. W sąsiedztwie
znajdują się tereny zielone, idealne na poranny jogging wzdłuż plaży lub relaks po zajęciach. Zaledwie krótki spacer dzieli nas od ścisłego centrum Galway, gdzie można miło spędzić… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Kanada

kursy angielskiego Montreal

EC English, Montreal »

LSC Montreal to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w prowadzeniu kursów języka angielskiego i francuskiego dla obcokrajowców. Lokalizacja w największym dwujęzycznym mieście świata daje olbrzymie możliwości, jeśli chodzi o praktyczne wykorzystanie znajomości używanych tu języków.
Szkoła zajmuje jedno piętro znanego… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Toronto

Language Studies International, Toronto »

Szkoła mieści się w eleganckiej, willowej dzielnicy Rosedale. Jest to okolica pełna zieleni, w której studenci znajdą wiele miejsc idealnych na poranny jogging czy popołudniowy odpoczynek. Taka lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do nauki i rekreacji, a równocześnie pozwala na korzystanie
z wszelkich atrakcji centrum Toronto, do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Vancouver

St. Giles International, Vancouver »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


Malta

kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Sliema »

Linguatime mieści się w budynku położonym przy plaży otaczającej malowniczą zatokę St. Julians. Jest to stosunkowo niewielka szkoła językowa oferująca wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta.
Zajęcia odbywają się w jasnych, doskonale wyposażonych w pomoce naukowe salach lekcyjnych.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

European School of English, St Julian\'s »

Szkoła mieści się w popularnej dzielnicy rozrywkowej Paceville. To bardzo atrakcyjna część miasta, skąd blisko do popularnych klubów, centrów handlowych, dyskotek i kin. Z drugiej zaś strony w odległości krótkiego spaceru leży przyjemna plaża St. George’s Bay, wzdłuż której można znaleźć doskonałe restauracje i bary.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie

EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina

Executive Training Institute, St. Julians »

Cenrum językowe ETI Malta znajduje się w samym sercu St. Julians, w pobliżu licznych kawiarni, sklepów i najlepszych na Malcie restauracji. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w doskonałe pomoce naukowe. Uczestnicy szkoleń spędzają wolny czas w przestronnym salonie studenckim, a do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie


Nowa Zelandia

kursy angielskiego Auckland

Language Studies International, Auckland »

Szkoła mieści się w ścisłym centrum miasta, przy parku Meyers, w którym studenci chętnie spędzają czas po zajęciach. W bezpośrednim otoczeniu
szkoły znajduje się wiele restauracji i kawiarni, a liczne linie komunikacyjne, umożliwiają szybki dojazd do dowolnego punktu miasta. Łatwo dotrzeć
stąd także na wybrzeże i do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


USA

kursy angielskiego Boston

EC English, Boston »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik

Language Studies International, Boston »

Szkoła zlokalizowana jest w centrum miasta, w sąsiedztwie Chinatown oraz dzielnicy teatralnej i finansowej. Lokalizacja ta oraz położony w pobliżu duży węzeł komunikacyjny, umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Bostonu oraz terenów rekreacyjnych. Od plaż, które mieszczą się w obrębie miasta, dzieli szkołę zaledwie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Fort Lauderdale

The Language Academy, Fort Lauderdale »

Szkoła mieści się samym centrum Fort Lauderdale, w pobliżu Las Olas Boulevard, będącego handlowym i rozrywkowym centrum miasta. Lokalizacja ta
zapewnia również dogodny dostęp do jednej z najpiękniejszych plaż Ameryki – piaszczystej i słonecznej Fort Lauderdale Beach.
Nowoczesny, przeszklony budynek szkoły zapewnia komfortowe… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Nowy Jork

EC English, New York 10018 »

Szkoła znajduje się w samym sercu Manhattanu, niedaleko słynnego Times Square. Blisko stąd zarówno do teatralnego Broadway’u, jak i do znanego
z licznych filmów Central Parku. Niezwykły klimat tego miejsca sprawia, że jest ono idealne do przeżycia wakacyjnej przygody i do nauki języka angielskiego w kosmopolitycznej atmosferze.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

St. Giles International, St Giles International »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, mieszkanie


kursy angielskiego San Diego

EC English, San Diego »

Szkoła EC English San Diego znajduję się w pięknej dzielnicy La Jolla, znanej głównie jako elegancki kurort oraz siedziba uniwersytetu, instytutów naukowych i centrum finansowego. Ze szkoły szybko można dostać się na przepiękne plaże - wymarzone miejsce dla miłośników słonecznych kąpieli, jak również surferów. Zajęcia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

Language Studies International, San Diego »

Słoneczna Kalifornia i przesiąknięte wyraźnymi wpływami meksykańskimi San Diego to przepis na kurs językowy i ekscytujące wakacje w jednym!
Szkoła położona jest w centrum San Diego, w pobliżu słynnego parku Balboa, w którym mieści się jedna z większych atrakcji miasta… zoo bez klatek.
W najbliższym otoczeniu szkoły… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego San Francisco

Language Studies International, Berkeley »

Szkoła mieści się w centrum Berkeley, niedaleko kampusu słynnego University of California. To dzielnica pełna sklepów, kin, teatrów oraz restauracji
i pubów, w których można posłuchać muzyki na żywo i przyjemnie spędzić wieczór ze znajomymi. Pobliskie tereny zielone – Civic Center Park oraz Uniwersytecki Ogród Botaniczny to… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

St. Giles International, San Francisco »

Szkoła położona jest w samym centrum San Francisco, przy Market Street – jednej z najsłynniejszych ulic USA. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem dzielnica handlowa Union Square oraz interesujące Chinatown.
Nasz zespół lektorów tworzą młodzi i entuzjastyczni, lecz równocześnie doświadczeni native speakerzy. Przez lata… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel, akademik


Wielka Brytania

kursy angielskiego Bournemouth

Anglo Continental, Bournemouth »

Szkoła zlokalizowana jest w pełnej zieleni willowej dzielnicy Bournemouth blisko centrum, parków Dean i Meyrick oraz wspaniałych plaż. Dzięki temu nasi studenci mają zapewnione doskonałe warunki do relaksu oraz mogą cieszyć się atmosferą prawdziwego, brytyjskiego kurortu. W zasięgu krótkiego spaceru są także liczne sklepy,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Brighton

St. Giles International, Brighton »

St. Giles Brighton zlokalizowany jest w stylowych kamienicach, położonych w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Pawilonu Królewskiego.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, przestronnych i doskonale wyposażonych w sprzęt multimedialny salach lekcyjnych. Do dyspozycji studentów jest biblioteka posiadająca najnowsze materiały i… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, hotel

English Language Centre, Brighton »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Canterbury

Pilgirms, Pilgrims »

Szkoła Pilgrims mieści się w nowocześnie wyposażonym budynku w samym centrum Canterbury. Zajęcia odbywają się w wygodnych i jasnych salach lekcyjnych zapewniających doskonałe warunki do nauki języka. Do dyspozycji studentów jest pracownia komputerowa, salon studencki oraz centrum do indywidualnej nauki oferujące specjalistyczne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Edynburg

Kaplan International Colleges, Edinburgh »

Szkoła położona jest w samym centrum Edynburga, w jednej z najpopularniejszych dzielnic miasta. Stąd, w kilka minut spacerem, można dotrzeć do
sklepów przy stylowej Princess Street, pięknych ogrodów Queen Street i imponującej fortecy Edinburgh Castle. Smakosze docenią też szkockie menu
pobliskich restauracji i wyjątkowy smak… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

University of Edinburgh, Edinburgh »

University of Edinburgh zlokalizowany jest w historycznej części starego miasta. Zajmuje on tradycyjny budynek, który zachowując swój urok został zmodernizowany i dopasowany do potrzeb nowoczesnej szkoły językowej. Uczestnicy kursów mają do dyspozycji multimedialne centrum nauki indywidualnej, gdzie mogą przy użyciu specjalistyczne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Londyn

Bell International, London »

Szkoła mieści się w klasycznym gregoriańskim budynku w samym sercu dzielnicy Bloomsbury w pobliżu sklepów, restauracji, parków, teatrów, British Museum i sławnych Covent Garden. Zajęcia odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w najnowszy sprzęt multimedialny i tablice interaktywne. Studenci… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

St. Giles International, London »

Szkoła zlokalizowana jest w modnej dzielnicy Bloomsbury, w samym sercu Londynu. Naprzeciwko leży pełen zieleni Russel Square – idealne miejsce,
by zrelaksować się po zajęciach i zaplanować wieczór z przyjaciółmi. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się także wiele muzeów, restauracji, kawiarni
i pubów, w których życie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik, hotel

St. Giles International, Londyn Highgate »

Szkoła zlokalizowana jest w pełnej zieleni willowej dzielnicy, odległej od centrum Londynu o niecałe 25 minut jazdy metrem. W pobliżu znajdują się lasy
Queens i Highgate, które stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku. W pobliskich parkach latem odbywają się festiwale i koncerty, zaś liczne puby i restauracje przez cały… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

London School of English, London »

London School of English prowadzi wyłącznie kursy dla kadry managerskiej oraz specjalistyczne szkolenia językowe. Ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy willowej Holland Park Gardens, skąd do centrum miasta dojazd zabiera tylko około 20 minut. Jest to ulubiona dzielnicą bogatych londyńczyków ze względu na panujący tu spokój,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

Kaplan International Colleges, Londyn Leicester Sq »

Siedziba szkoły mieści się przy Leicaster Square, który uznawany jest za filmowe centrum Londynu. Regularnie odbywają się tu premiery filmowe, nasi
uczniowie mają więc często okazję zobaczyć gwiazdy filmowe na czerwonym dywanie. W zasięgu krótkiego spaceru od szkoły znajduje się barwny
Chinatown, wiele teatrów, restauracji i… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

Language Studies International, Londyn Central »

Szkoła mieści się w centrum Londynu blisko University of London, słynnego British Museum oraz rozrywkowej dzielnicy Soho. Ze względu na bliskość uniwersytetu w sąsiedztwie pełno jest kawiarenek, barów i restauracji, będących w stanie spełnić oczekiwania każdego studenta. Są to także popularne miejsca spotkań ze studiującymi w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, rezydencja


kursy angielskiego Newcastle

IH Newcastle, Newcastle-upon-Tyne »

IH Newcastle cieszy się dużą popularnością zarówno ze względu na wysoki poziom oferowanych kursów, jak i na ciekawą lokalizację w centrum Newcastle, niespełna 20 minut jazdy od pięknej, piaszczystej plaży. Szkoła zajmuje pierwsze piętro stylowego wiktoriańskiego budynku gruntownie odnowionego i przystosowanego do prowadzenia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Oxford

Oxford English Centre, Oxford »

Szkoła mieści się w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy, położonej w niewielkiej odległości od centrum Oxfordu. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, np. park uniwersytecki czy słynne Trap Grounds. Dzięki takiej lokalizacji nasi studenci mają zapewniony łatwy dostęp do życia kulturalnego
i akademickiego miasta oraz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Worthing

Centre of English Studies, Worthing »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina